Lütfen Bekleyiniz...
Menu
İletişim:
+90 212 485 88 50 (pbx)
+90 212 485 88 54


AK-SA OTOMOTİV YAN SAN. ve TİC. A.Ş.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi,
Tormak Sanayi Sitesi J Blok No:7
34490 Başakşehir İSTANBUL - TÜRKİYE
background
Kurumsal
01
Hakkımızda

AK-SA OTOMOTİV YAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 1979 yılında Türkiye/İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluş amacı otomotiv ana sanayi firmalarına ve yedek parça piyasasına çeşitli ürünler üretmektedir.

Ürün kalitesine verdiğimiz önem neticesinde AK-SA markası Türkiye’nin dışında Almanya, Avusturalya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Cezayir, Dubai, Endonezya, Hindistan, İngiltere, İsrail, İsveç, İtalya, Kuveyt, Lübnan, Malezya, Mısır, Polonya, Romanya, Sırbistan, Slovenya, Suriye, Yunanistan gibi bir çok ülkede de uzun yıllardır tercih sebebi olmaya başlamıştır. Bu nedenle her geçen gün firmamıza yenilikler katarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmetler verebilmek için çeşitli yatırımlar yapılmıştır.

Bunları kısaca sıralayacak olursak. Kalıphane bölümümüzde ciddi yatırımlar yaparak makine parkurumuzu Avrupa tezgâhlar alarak genişlettik. Ar-Ge bölümümüzde kalıp ve ürün tasarımlarımızı Creo Parametric , PowerMILL ve EZ-EDM Cad ve Cam programlarını kullanarak yapmaktayız. Ve ayrıca firmamızda plastik enjeksiyon , metal enjeksiyon ve talaşlı imalat bölümlerimiz mevcuttur. Ürün guruplarımızı sıralayacak olursak Sigorta kutusu grubu, Kontak anahtarı grubu, Devre kesici grubu, Buton grubu, Fren otomatiği grubu, Geri vites otomatiği grubu, Anahtar grubu, Yağ müşiri grubu, İkaz lambası grubu, Römork ve dorse fişleri dorse kabloları grubu, Tır ve çeşitli araçlar için hava hortum ve tabancaları grubu.

Üretimimizin % 75 ini ihraç etmekteyiz. Bu da ülkemiz adına bizim için bir gurur kaynağıdır. Uygun fiyat kaliteli ürün zamanında teslimat ilkesi ile siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmak bizim için bir görevdir. Kaliteli ürünler üretmek için gücümüzü sizlerden alıyoruz.

Saygılarımızla

AK-SA OTOMOTİV YAN SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Sertifikalarımız


project
project

Kalite Politikamız


Sektöründe öncü, güvenilir ve sürekli olan, kaliteden ödün vermeyen, Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz tamamlayıp teslim eden, Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ürün/hizmetlerini müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda üretmeye çalışan. Tüm faaliyetlerinde yönetmelik düzenleme ve şartnamelere uygun hareket eden, İş süreçlerinde insan ve çevre sağlığını etkileyebilecek riskleri azaltan, konusuna hâkim bilgili, işini gerçekten seven, yaptıkları her işten sorumluluk ve gurur duyan hedeflere odaklı istekli birtakım olarak çalışan ekibiyle dışa açık, uluslararası bir Türk firması olmaktır.
GENEL MÜDÜR
Fuat ÖNCEL
02.04.2019
Vizyonumuz


Ülkemiz, müşterilerimiz ve diğer paydaşlarımız için; yetkin çalışanlarımızla, çevreye duyarlı, toplumsal kurallara saygılı, güvenilir ve şeffaf yönetim ilkelerimiz çerçevesinde üretimimiz ile sürdürülebilir değer oluşturmaktır.Misyonumuz


Otomotiv yan sanayi denilince; Türkiye’de ve Bölge’de ilk akla gelen, tercih edilen, örnek alınan, öncü ve saygın bir kurum haline gelmektir.